Göz Altı Kırışıklıklarını Önlemek için Tavsiyeler

Göz Altı Kırışıklıklarını Önlemek için Tavsiyeler
Siz de yeni Topkapı escort bayanlar gibi göz altı kırışıklıkları ile savaşan birçok kişiden biriyseniz, size güzel bir haberimiz var. Birkaç hızlı ve kolay yaşam tarzı değişikliği ile sorun kolayca çözülebilir. Aşağıda bulduklarımıza bir göz atın!

- Yapmanız gereken ilk şey, kırışıklıklar için özel olarak tasarlanmış bir göz kremine yatırım yapmaktır. Peptitler, retinol veya yaşlanma karşıtı bileşenler içeren kremleri arayın.

- Bol meyve ve sebze yiyin. Göz altı kırışıklıkları için en iyi besinlerden bazıları salatalık, ıspanak ve havuçtur. Bunlar gibi yiyeceklerle dolu bir diyet yüzünüze sağlıklı bir ışıltı verecektir.

- Bilgisayarda uzun günler geçirmeyi bırakın - gelecekte yalnızca göz altı kırışıklıklarınızı daha da kötüleştireceklerdir. Bunun yerine, gözlerinizi dinlendirmek için birkaç saatte bir bilgisayarınızdan ara vermeyi tercih edin.

- Gün boyu cildinizi nemli tutmak için bol su için. Tavsiyelere göre günde 2-4 litre su tüketimi ideal bir rakamtır.

- Sigara içiyorsanız hemen bırakın! Sigara içenlerin, göz altı kırışıklıkları, ışık tutmayanlara göre çok daha olasıdır. Bırakmanın en iyi yolu, sizin için en iyi seçenekler hakkında doktorunuzla konuşmaktır. Taahhüt etmeye hazır değilseniz, aşerme veya yoksunluk belirtilerine yardımcı olacak herhangi bir ürün sunup sunmadıklarını sorun. Kaç tane olduklarına şaşıracaksınız!

- Kendinizi güneşin zararlı ışınlarından korumak, cildinizin ve gözlerinizin genç ve canlı görünmesini sağlamak için yapabileceğiniz en iyi şeydir.